Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Novostavba rodinného domu Dunajov

v štádiu holodomu 199 000€

Popis nehnuteľnosti

Novostavba rodinného domu v obci Dunajov na pozemku s rozlohou 504m2, pričom z toho zastavaná plocha 143m2.  Dom sa nachádza len 3 km od Krásna nad Kysucou alebo 12 km od mesta Čadca.

Dom sa nachádza v pokojnej ulici rodinných domov na okraji obce, len kúsok od prírody, ktorá je v okolí obce veľmi pekná. Jednou z jeho veľkých výhod je nízka energetická náročnosť - na dom sa aktuálne montuje fotovoltika a vybavený je tepelným čerpadlom, čo zabezpečí veľmi nízke mesačné náklady, aj pri tak veľkej úžitkovej ploche o výmere 230 m2.

Dom je napojený všetky inžinierske siete – elektrina, voda - vlastná vŕtaná studňa s hĺbkou 35 metrov. Má taktiež aj vlastnú žumpu a čističku. Podlahové kúrenie je v celej obytnej časti domu. 

Na prízemí (sutrén) sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s keramickými kachľami, kúpeľňa s wc, väčšia miestnosť s pieckou na tuhé palivo, garáž a technická miestnosť.

Obytná časť domu pozostáva z priestranne vstupnej chodby so vstupom do samostatných miestností domu. Hlavnou a najväčšou miestnosťou je svetlá obývačka s kuchyňou a jedálenskou časťou. Priamo z obývačky je pohodlný výstup na krytú terasu s výmerou 18 m2. Na poschodí sa ďalej nachádzajú tri samostatné miestnosti, ktoré môžu slúžiť ako spálňa, detská izba, pracovňa či priestranný šatník. V neposlenom rade sa na poschodí nachádza aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc, ale ja samostatného wc s umývadlom. Podkrovie je zateplené a može byť vhodné pre ďalšie obytné priestory.

Súčasťou kúpy sú kompletné právne a katastrálne služby, prípadné hypotekárne financovanie a popredajné služby. Pre viac informácií volajte. Telefónne číslo 0908 128 948.

Videoprehliadka

Realitné služby Paluch

O Vašu nehnuteľnosť v oblasti Žilina a Kysuce sa postará realitný maklér:

Martin Paluch - majiteľ a konateľ

realitné služby

logo_web_shadow

+421 908 128 948

reality@paluch.sk

www.paluch.sk

 


Realitné služby Paluch

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF