Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Novostavba rodinného domu Dolný Vadičov

Posledný voľný dom dokončený na kľúč

 

Cena 269.000 Eur

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu, zvonku dokončená, zvnútra v štádiu hrubej stavby, prípadne je dom možné dokončiť presne ako vedľajší dom (ten je na fotkách) s celkovou plochu 150m2 a pozemkom o rozlohe 510m2.

Čistá obytná plocha sa rozprestiera na 2 podlažiach. Dom sa nachádza v obci Dolný Vadičov s polohou 6 km od Kysuckého Nového Mesta. 

Dom sa nachádza v pokojnej slepej ulici rodinných domov. Občianska vybavenosť obce ponúka školu, škôlku, ale aj potraviny.

Jednou z veľkých výhod tohto rodinného domu je nízka energetická náročnosť. Na výstavbu domu boli použité kvalitné materiály - hrubá stavba je z brúsených tehál, kompletne dokončená fasáda, chodníky, spevnené plochy pre parkovanie, terasa či predprípravy na exteriérové žalúzie sú tiež súčasťou. Vykurovanie domu bude zabezpečené plynovým kotlom alebo krbom na pevné palivo.

Na prvom podlaži domu sa nachádza veľká slnečná obývacia miestnosť s jedálenským kútom a priamym východom (pomocou HS portálov) na terasu, priestranná kuchyňa moderne spojená s jedálenským kútom , ďalej tu nájdeme aj technickú miestnosť a kúpeľňu s wc.

Druhé podlažie domu ponúka tri samostatné izby, ktoré môžu slúžiť ako spálňa, detské izby alebo pracovňa. V neposlenom rade sa na poschodí nachádza aj veľká kúpeľňa s dvojitým umývadlom, vaňou a wc.

Exteriér domu disponuje vybudovanými parkovacími miestami pre autá (s možnosťou zastrešenia), dokončenými chodníkmi a terasou. Cena zahŕňa dom s pozemkom a podielom na prístupovej ceste.

Súčasťou kúpy je zabezpečený kompletný právny a katastrálny servis zabezpečený autorizovanými zmluvami u advokáta, prípadne služby spojené s financovaním hypotekárnym úverom a servis po kúpe. 

Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0908 128 948.

Videoprehliadka

Pôdorys

podorys_1-np

podorys_2-np

Realitné služby Paluch

O Vašu nehnuteľnosť sa postará realitný maklér:

Martin Paluch - majiteľ a konateľ

realitné služby

logo_web_shadow

+421 908 128 948

reality@paluch.sk

www.paluch.sk

 


Realitné služby Paluch

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF