Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinné domy v Hornom Vadičove

Popis nehnuteľnosti

Dva rodinné domy s očarujúcim pozemkom

Prinášame Vám príležitosť stať sa majiteľom dvoch rodinných domov, ktoré sú situované na spoločnom, rozľahlom pozemku o výmere 1 111m². Prvý z domov je starší a menší, tento útulný dom ponúka pohodlné bývanie s osobitým charakterom, ideálne pre tých, ktorí ocenia jeho historický nádych a príjemnú atmosféru. Druhý dom je väčší a čiastočne prerobený, ponúka viac miesta a flexibilitu pre rodinné bývanie, s možnosťou prispôsobiť si interiér podľa vlastných predstáv. Svetlé a vzdušné priestory sú pripravené okamžite privítať nových majiteľov.

Spoločný dvor a rozľahlý pozemok

Oba domy sú obklopené spoločným dvorom, ktorý poskytuje dostatok priestoru pre vonkajšie aktivity, relaxáciu alebo záhradkárčenie. Za domami sa rozprestiera ďalší veľký pozemok, ktorý ponúka neobmedzené možnosti pre vaše hobby, záhradnícke projekty alebo jednoducho ako oáza pokoja a súkromia.

Výhody:

Neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť vlastniť dva rodinné domy plné charakteru a potenciálu. Či už hľadáte priestor pre svoju rodinu, príležitosť pre investíciu alebo jednoducho miesto, kde môžete realizovať svoje sny, táto ponuka je ideálnou voľbou.

 

Realitné služby Paluch

O Vašu nehnuteľnosť sa postará realitný maklér:

Martin Paluch - majiteľ a konateľ

realitné služby

logo_web_shadow

+421 908 128 948

reality@paluch.sk

www.paluch.sk

 


Realitné služby Paluch

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF