Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Novostavba rodinného domu Kotešová

Popis nehnuteľnosti

Novostavba skolaudovaného rodinného domu s pozemkom spolu o výmere 349 m2. Čistá obytná plocha rozprestierajúca sa na 2 podlažiach je 120 m2. Dom sa nachádza v obci Kotešová s ideálnou polohou 6 minút (4km) od Bytče či 17 minút (15km) od mesta Žilina. 

Dom sa nachádza v pokojnej slepej ulici rodinných domov na začiatku obce len na skok od prírody. Občianska vybavenosť obce ponúka školu, škôlku aj potraviny. Jednou z jeho veľkých výhod je nízka energetická náročnosť. Dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, vodovod a kanalizácia. Podlahové kúrenie je zabezpečené v celej obytnej časti domu. 

Na prvom podlaži domu sa nachádza veľká slnečná obývacia miestnosť s jedálenským kútom a priamym východom (pomocou HS portálov) na terasu, samostatná kuchyňa, ďalej tu nájdeme aj technickú miestnosť, wc.

Druhé podlažie domu ponúka tri samostatné izby, ktoré môžu slúžiť ako spálňa, detské izby alebo pracovňa. V neposlenom rade sa na poschodí nachádza aj veľká kúpeľňa s dvojitým umývadlom, vaňou, ale aj sprchovým kútom a samostatným wc.

Exteriér domu disponuje vybudovanými parkovacími miestami pre 3 autá (s možnosťou zastrešenia), dokončeným oplotením, chodníkmi a murovanou terasou.

Súčasťou kúpy je zabezpečený kompletný právny a katastrálny servis zabezpečený autorizovanými zmluvami u advokáta, prípadne služby spojené s financovaním hypotekárnym úverom a servis po kúpe. 

Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0908 128 948.

Videoprehliadka

Realitné služby Paluch

O Vašu nehnuteľnosť sa postará realitný maklér:

Martin Paluch - majiteľ a konateľ

realitné služby

logo_web_shadow

+421 908 128 948

reality@paluch.sk

www.paluch.sk

 


Realitné služby Paluch

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF