Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Nové byty v nadstavbe bytového domu Kysucké Nové Mesto

 

Novopostavené byty s veľkými lódžiami v bytovke na Murgašovej ulici, Kysucké Nové Mesto

Dvojizbové za 138995€ a trojizbové za 158995€

 

Popis nehnuteľnosti

Nadstavba bytového domu na Murgašovej ulici ponúka na bývanie nové dvojizbové a trojizbové byty s lodžiami. 

Ukončenie výstavby je naplánové na december 2023.

Byty budú odovzdané po kompletnom dokončení v prevedení štandard. Do vybavenia štandardu spadajú protipožiarne vchodové dvere, podlahy, interiérové dvere s obložkovou zárubňou, plastové okná trojsklo, obklady s dlažkou a sanitou. Výber jednotlivých materiálov obkladu, dlažby a sanity spolu s interiérovými dverami je podľa vlastného vkusu klienta. Pri výbere bude zároveň pre klienta zhotovená vizuálizácia kúpeľne s využitím jeho vybraných materiálov. V neposlednom rade je výhodou možnosť určiť rozmiestnenie rozvodov odpadu, vody a elektoroinštalácie pre jeho kuchynskú linku.

Ponúkame Vám:

 

Nadštandartný 2 izbový byt  v bytovom dome disponuje výmerou 64m². Nachádza sa na 4. poschodí bytového domu (vzhľadom na výšku bytového domu môžeme povedať, že byt je vo výške bežného 3. poschodia)

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, pri vstupných dverách sa nachádza priestor vhodný pre šatník alebo komoru. Na opačnej strane je veľká spálňa. Ďalej v byte nájdeme priestrannú kúpelňu spojenú s toaletou, v ktorej nebudete mať problém umiestniť práčku so sušičkou. Obývacia časť bytu je spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, tieto dve časti ponúkajú naozaj slnečný a vzdušný priestor pre váš oddych s priamym výstupom na lodžiu s výmerou 4,3 m2

Keďže sa jedná o novostavbu náklady na bývanie sú v týchto bytoch naozaj nízke.

 

Priestranný 3 izbový byt v bytovom dome disponuje výmerou 70m². Nachádza sa na 4. poschodí bytového domu (vzhľadom na výšku bytového domu môžeme povedať, že byt je vo výške bežného 3. poschodia). Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, priestoru vhodného pre šatník alebo komoru. Po pravej strane od vstupných dverí je veľká spálňa s priamym výstupom na lodžiu (4,3 m2). Po ľavej strane vstupnej chodby ďalej nájdeme priestrannú a presvetlenú kúpelňu spojenú s toaletou a veľkým oknom. Obývacia časť bytu je spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, tieto dve časti ponúkajú slnečný a vzdušný priestor pre oddych. Poslednou izbou, ktorá je takmer rovnako veľká ako je spálňa je samostatná detská izba alebo pracovňa.

Keďže sa jedná o novostavbu náklady na bývanie sú v týchto bytoch naozaj nízke.

Veľkým plusom je blízkosť centra mesta a dobrá občianska vybavenosť s výbornou dostupnosťou - škola, škôlka, kaviareň, zdravotné stredisko, pošta a v neposlednom rade zeleň. Benefitom bývania je aj bezproblémové parkovanie na novo vybudovaných parkovacích miestach.

Súčasťou kúpy je zabezpečený kompletný právny, katastrálny servis a financovanie hypotekárnym úverom. 

Pre viac informácii volajte na tel. číslo 0908 128 948.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Pôdorys 2 izbový byt

                             

                                       

byt_b byt_c byt_d byt_e       

 

                  

 

Pôdorys 3 izbový byt

       
                 byt_a      byt_ff 
 

Realitné služby Paluch

O Vašu nehnuteľnosť v oblasti Žilina a Kysuce sa postará realitný maklér:

Martin Paluch - majiteľ a konateľ

realitné služby Žilina a Kysuce

 

logo_web_shadow

+421 908 128 948

reality@paluch.sk

www.paluch.sk

 


Realitné služby Paluch

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF