Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Nové byty v Kysuckom Novom Meste

 

Po úspešnom vypredaní bytov a kolaudácii v bytovkách číslo 611 a 612 na Murgašovej ulici prinášame

novú ponuku a to 

trojizbové byty v bytovke Murgašova 614

za 144995€ a 158995€.

 

K dispozícii sú však aj ďalšie dvojizbové byty

v novostavbe s výmerou 55m² v cene 125000€.

 

Popis nehnuteľnosti

Nadstavba bytového domu číslo 614 na Murgašovej ulici ponúka na bývanie nové tehlové 3 izbové byty s modernými dispozíciami, veľkými a pohodlnými loggiami o výmere 4,74m2 a nízkymi mesačnými nákladmi v triede A0.   

K dispozícií sú dva typy 3 izbových bytov:

Väčší (71m²) za 158.995€ - dispozícia je tvorená dvomi samostatnými nepriechodnými izbami - jedna s francúzskym oknom, druhá väčšia s loggiou. Byt má veľkú obývačku spojenú s kuchyňou a jedálenskou časťou s priamym výstupom na krásne presvetlenú, južne orientovanú loggiu, z ktorej sa pozeráte priamo na zeleň vo vnútrobloku. Pohodlie bývania dopĺňa priestranná vstupná chodba ako aj priestor vhodný pre šatník alebo komoru. Ďalej v byte nájdeme kúpeľňu spojenú s toaletou a vetraním, ako aj denným svetlom zabezpečeným veľkým oknom. Možnosťou je aj oddeliť WC od kúpeľne, vybrať si vaňu/sprchovací kút a zväčšiť si tieto miestnosti o výmeru komory nachádzajúcej sa v chodbe.  

Menší (63m²) za 144.995€ - dispozícia tohto bytu pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, dvoch samostatných nepriechodných izieb s francúzskymi oknami, samostatného WC, kúpeľne a očarujúcou dennou časťou slúžiacou ako obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou s priamym výstupom na krásne presvetlenú, južne orientovanú loggiu, z ktorej sa pozeráte priamo na zeleň vo vnútrobloku. 

Začiatok výstavby je plánovaný na jar 2024, ukončenie na december 2024.

Od základu postavené nové tehlové byty so 16cm zateplením sa nachádzajú na 4. podlaží bytového domu (sú vo výške bežného 3. poschodia) odovzdané budú po kompletnom dokončení v prevedení štandard. Do vybavenia štandardu spadajú protipožiarne vchodové dvere, podlahy, interiérové dvere s obložkovou zárubňou, plastové okná trojsklo s prípravou na predokenné elektrické žalúzie, vypínače, zásuvky, obklady s dlažbou a sanitou. Výber jednotlivých materiálov obkladu, dlažby a sanity spolu s podlahami a interiérovými dverami je podľa Vášho vlastného vkusu v cene bytu. Pri výbere Vašej novej kúpelne bude zhotovená vizuálizácia Vami vybraných materiálov a farieb. V neposlednom rade je výhodou možnosť určiť rozmiestnenie rozvodov odpadu, vody a elektoroinštalácie nielen pre Vašu novú kuchynskú linku, prípadne si dopriať v letných mesiacoch pohodlie s klimatizačnou jednotkou. 

Veľkým plusom je, že sa byty nachádzajú už v krásne obnovenej existujúcej zástavbe bez ďalšieho stavebného ruchu a za účasti skvelej občianskej vybavenosti. Blízkosť centra mesta, škola či škôlka, kaviareň, zdravotné stredisko, pošta, pracovné príležitosti a v neposlednom rade existujúca vnútrobloková zeleň slúžiaca pre Váš oddych.

Súčasťou kúpy je zabezpečený kompletný právny, katastrálny servis a financovanie hypotekárnym úverom. 

Pre viac informácii volajte na tel. číslo 0908 128 948.

Videoprehliadka

3D scan

Pôdorys menší 3 izbový byt

bytb_podorys_murgasova614_knm_na_predaj

bytc_podorys_murgasova614_knm_na_predaj   

 

Pôdorys väčší 3 izbový byt

byta_podorys_murgasova614_knm_1

bytd_podorys_murgasova614_knm_na_predaj_3i_byt

 

 Detailnejšie si môžete dispozíciu "A" pozrieť prostredníctvom nášho vzorového bytu pomocou 3Dskenu kliknutím na tento text.

Pôdorys bytového domu

podorys_bytoveho_domu_murgasova_614_knm_paluch_1

Viac informácii, realizácie a referencie firmy

 nájdete na stránke www.nadstavime.sk alebo www.stavbysnov.sk 

 

 stavbysnov

logo_mporte-01

Realitné služby Paluch

O Vašu nehnuteľnosť v oblasti Žilina a Kysuce sa postará realitný maklér:

Martin Paluch - majiteľ a konateľ

realitné služby

logo_web_shadow

+421 908 128 948

reality@paluch.sk

www.paluch.sk

 


Realitné služby Paluch

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF