Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3 izbový byt v centre Kysuckého Nového Mesta

Cena bytu je 133.000,-

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 3 izbový byt s veľkým balkónom o celkovej výmere 69,23 m2 v bytovom dome s výťahom. Byt sa nachádza v centre Kysuckého Nového Mesta, na ulici Komenského s juho-západnou orientáciou. Táto lokalita Vám ponúka výbornú dostupnosť vrámci mesta a kompletnú občiansku vybavenosť.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej vstupnej chodby. Naľavo po vstupe do bytu sa nachádza samostatná izba vhodná ako detská alebo pracovňa. Po pravej strane od vstupných dverí nájdete menšiu komoru s dostatočným úložným priestorom, ďalej na tejto strane nájdeme aj jadro bytu, ktoré je oddelené na kúpeľňu a samostatné wc.

Z chodby vedie vstup do menšej kuchyne s možnosťou prepojenia s obývacím priestorom.Okrem toho sa v byte nachádzajú ešte ďalšie dve slnečné izby. Z obývacej miestnosti vedie vstup priamo na veľký balkón s výhľadom. K bytu prislúcha aj pivnica . 

Súčasťou kúpy je zabezpečený kompletný právny a katastrálny servis zabezpečený autorizovanými zmluvami u advokáta, prípadne služby spojené s financovaním hypotekárnym úverom a servis po kúpe.

Pre viac informácii zavolajte na tel. číslo 0908 128 948.

3D scan

Realitné služby Paluch

O Vašu nehnuteľnosť sa postará realitný maklér:

Martin Paluch - majiteľ a konateľ

realitné služby

logo_web_shadow

+421 908 128 948

reality@paluch.sk

www.paluch.sk

 


Realitné služby Paluch

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF