Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Priestranný 3 izbový byt Kysucké Nové Mesto

Cena bytu je 143.000 ,-

Popis nehnuteľnosti

 Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom o celkovej výmere 74 m2 v bytovom dome s výťahom. Tento byt sa nachádza na Štúrovej ulici. Ide o staršiu rekonštrukciu, ktorá má však veľký potenciál a ponúka možnosť vlastného dozariadenia podľa vašich predstáv a vkusu.

Bytový dom je situovaný v príjemnej lokalite, ktorá poskytuje dostupnosť k rôznym službám a zariadeniam. V blízkosti nájdete škôlku, školu, centrum mesta, obchody a zeleň. Samotný byt má dobre dispozične riešený priestor. Vstup do bytu vedie do priestrannej chodby. Z chodby po pravej strane vedie vstup do obývacej miestnosti, ktorá je ideálna na oddych a posedenie s blízkymi.  Ďalej z chodby prídete do kuchyne. Kuchyňa je dostatočne veľká na prípravu jedál. Súčasťou kuchyne je aj balkón, kde si môžete vychutnávať výhľad a čerstvý vzduch. Jadrom bytu je kúpeľňa a samostatné WC, čo zaručuje súkromie. V byte sa v neposlednom rade nachádzajú ešte dve samostatné izby, ktoré môžete využiť podľa vašich potrieb - ako spálňu, detskú izbu alebo na iné účely. K bytu prislúcha pivnica.

Súčasťou kúpy je zabezpečený kompletný právny a katastrálny servis zabezpečený autorizovanými zmluvami u advokáta, prípadne služby spojené s financovaním hypotekárnym úverom a servis po kúpe.

Pre viac informácii zavolajte na tel. číslo 0908 128 948.

 

Pôdorys bytu

podorys_sladkovicova_knm_paluch  

 

    

Realitné služby Paluch

O Vašu nehnuteľnosť v oblasti Žilina a Kysuce sa postará realitný maklér:

Martin Paluch - majiteľ a konateľ

realitné služby Žilina a Kysuce

 

logo_web_shadow

+421 908 128 948

reality@paluch.sk

www.paluch.sk

 


Realitné služby Paluch

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF